, ,

KLOVA – BELKIN BAND (LIETUVA)

Algirdas Klova – fiddle, tinwhistle, kazoo, voc.
AleksandrBelkin – voc. guitar,m.harp.
Alius Sirgėtas – banjo, voc.
Eugenijus Mikšys – bassguitar
Dmitrijus Katyšovas – el. guitar
Vitalijus Katyšovas – drums

Tai seniai pažįstamų gerų draugų country muzikos projektas. Algirdas Klova ir Aleksandras Belkinas drauge muzikuoja jau virš dvidešimties  metų. Geriausiai jie drauge žinomi kaip country muzikos atlikėjai. Abiejų keliai į muzikos pasaulį, kiek skirtingi, bet suartino juos meilė country muzikai.

Aleksandras Vilniaus Konservatorijoje įgijo akordeono ir liaudies muzikos orkestro vadovo specialybę. Baigė Vilniaus Pedagoginį Universitetą. Prieš sukurdamas „The Road Band“ grojo daugelyje džiazo, bliuzo ir rokenrolo grupių, o taip pat ir pirmojoje Lietuvos bliuzo grupėje „Hilda Blues Band“. Su skirtingais kolektyvais koncertavo daugelyje Europos šalių. 1999 metais drauge su Algirdu ir Alium Sirgėtu, grodami grupėje CBSB laimėjo antrąją vietą tarptautiniame countrymuzikos festivalyje – konkurse „Country Europa“ Mrągowo mieste, Lenkijoje.

Algirdas Klova, baigęs muzikos akademijos profesoriaus J.Juzeliūno kompozicijos klasę, pasuko folkloristo ir country muzikos teoretiko bei praktiko keliu. Iširus grupei CBSB įkūrė dar kelis šio žanro muzikos kolektyvus, dalyvavo festivaliuose Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Čekijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kt. šalyse. Jis taip pat žinomas kaip muzikos žurnalistas, Tarptautinės bluegrass muzikos asociacijos (EWOB) narys, atstovas Lietuvai, Lietuvos kompozitorių ir žurnalistų sąjungų narys, Lietuvos country muzikantų asociacijos garbės prezidentas, festivalio „Vilnius Bluegrass“ įkūrėjas ir meno vadovas.

Trečiasis jau daugiau nei dvidešimt metų drauge su jais muzikuojantis bandžistas  Alius Sirgėtas. Jis taip pat grojo grupėje CBSB, anksčiau R.Gižio trio.

Labai ilgą laiką drauge su Aleksandru ir Algirdu muzikuoja boso gitara grojantis, įvairių stilių  meistras Eugenijus Mikšys ir būgnininkas Vitalijus Katyšovas.

Dmitrijus Katyšovas – gitaristas, dažnas įvairių renginių Lietuvoje ir Lenkijoje dalyvis. Muzika yra visas jo gyvenimas. Country muziką labai mėgsta ir puikiai ją atlieka.